Menü

Főszerkesztő
Sziebig Andrea – asziebig@itbusiness.hu

 

Vezető szerkesztő
Molnár Eszter – emolnar@itbusiness.hu

 

Szerkesztők

Ivacs Ágnes – agnes.ivacs@gmail.com

Kalocsai Zoltán – kalocsai.zoltan@gmail.com

Kenczler Mihály – mkenczler@itbusiness.hu

Schopp Attila – aschopp@itbusiness.hu

Tölgyes László – ltolgyes@itbusiness.hu

 

Művészeti vezető
Jakab Tamás

 

Tervezőszerkesztő
Papp Gyula – gypapp@itbusiness.hu

 

Fotó
Kozák Andrea – kozandrea@gmail.com

 

Szerkesztőség és kiadó címe
IT-Business Publishing Kft.
City Center

1051 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 12. III. em.

 

KIADÓ
Kiadóvezető:

Kolozsvári Krisztina – kkolozsvari@itbusiness.hu

Kiadja az IT-Business Publishing Kft.

A kiadásért felel Sziebig Andrea ügyvezető
asziebig@itbusiness.hu

 

Az itbusinessben közölt cikkek fordítása, után­nyo­má­sa, sokszorosítása és adatrendszerekben való tárolása kizárólag a kiadó engedélyével történhet. A megjelent cikkeket szabadalmi vagy más védettségre való tekintet nélkül használjuk fel.

A Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóságnál az itb today hírlevél adatkezelés-nyilvántartási száma NAIH-65381/2013; a tenderszkenner hírlevél adatkezelés-nyilvántartási száma pedig NAIH-65380/2013.

 

Sales

sales@itbusiness.hu

 

Szerződött partner

Landys Kft.

 

Terjesztés

Mayer Béla – bmayer@itbusiness.hu

 

Előfizetéses terjesztés

Előfizethető a kiadó ügyfélszolgálatán,
terjesztes@itbusiness.hu

 

Digitális előfizetés

ugyfelszolgalat@digitalstand.hu

ugyfelszolgalat@dimag.hu

 

Előfizetési díjak

Egyéves: 19 500 forint, féléves: 11 220 forint

Továbbá előfizetésben terjeszti a Magyar Posta Zrt.
E-mail: hirlapelofizetes@posta.hu

 

 

 

 

Az IT-Business gépeinek vírusellenőrzését az ESET biztonsági programokkal végezzük, amelyet a szoftver magyarországi forgalmazója, a Sicontact Kft. biztosít számunkra.

Karrierszkenner

Kíváncsi, hol dolgozik egykori kollégája, üzleti partnere?
Szeretné, ha az ön karrierjéről is hírt adnánk?

Böngésszen és regisztráljon!

Jelenleg 1957 személy szerepel adatbázisunkban.
Az utolsó regisztrált:Bakos Róbert

A legkeresettebb emberek:

Cégszkenner

Melyek az ict-iparág legfontosabb cégei?
Melyek a fontosabb felhasználók más iparágakból?

Regisztrálja cégét Ön is!

Jelenleg 4644 cég szerepel adatbázisunkban.
Az utolsó regisztrált:rEVOLUTION Software Kft.

A legkeresettebb cégek: